Велика чоловіча сумка на груди екошкіра чорна Сумка слінг на плече для хлопця (1042)
-18%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика чоловіча сумка на груди екошкіра чорна Сумка слінг на плече для хлопця
Характеристики: Матеріал: Еко шкіра преміум класу (щільна, м'яка за жорсткістю); Ширина: 16 см; Висота: 27 см; Ширина на основі: 5,5 см; Максимальна довжина плечового ременя: 120 см (регулюється у менший бік);
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eton |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Велика чоловіча бананка сумка на груди екошкіра чорна, сумка-бананка на плече |
- Ціна: 779 ₴









