Чоловіча сумка-бананка плетена чорна екошкіра, сумка-бананка поясна палітурка (1028)
-31%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка-бананка плетена чорна екошкіра, сумка-бананка поясна палітурка Характеристики Матеріал: якісна екошкіра в плетеному стилі; Довжина: 27 см; Висота: 16 см; Ширина за верхньою основою: 4 см;
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Екошкіра |
| Кількість відділень | 1 |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Висота | 160 см |
| Довжина: | 270 см |
| Розмір | Середній |
| Тип застежки | Молния |
| Жорсткість | М'яка |
| Ширина | 40 мм |
| Плечовий ремінь | Да |
| Ручки | Немає |
| Стиль | Молодіжний |
| Форма | Нестандартна |
| Тип призначення | Чоловіча сумка бананка плетена чорна екошкіра, сумка-бананка поясна палітурка |
- Ціна: 619 ₴







