Маленький жіночий рюкзак прогулянковий Мінірюкзачок для дівчат (981)
-8%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленький жіночий рюкзак прогулянковий Мінірюкзачок для дівчат Стильний і модний жіночий міський мінірюк, ідеальний варіант для повсякденного використання, дуже зручний і практичний Характеристики Матеріал: якісна екошкіра; Висота: 24 см; Ширина: 16 см; Глибина за основою: 11 см; Якісна підкладка з внутрішньою кишенею на блискавці; Лямки регулюються;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Корс |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Рожевий |
| Висота | 24 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіночий |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Городской |
| Глибина | 11 см |
| Вага | 600 кг |
- Ціна: 599 ₴







