Чоловіча сумка на груди в карту, сумка-слінг для чоловіків месенджер крос-боді (990)
-30%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка на груди в карту, сумка-слінг для чоловіків месенджер крос-боді Характеристики: Матеріал: екошкіра (у стилі канва під оригінал); Ширина: 15 см; Висота: 26 см; Глибина за основою: 2 см; Плечовий ремінь регулюється.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Канва |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Магніт |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 769 ₴









