Чоловіча сумка планшетка Jeep польова Якісна міська сумка барсетка (951)
-17%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Невелика чоловіча сумка планшетка Jeep польова Якісна міська сумка барсетка
Характеристики: Матеріал: якісна та щільна екошкіра; Ширина: 22 см; Ширина за основою: 6 см; Висота: 26 см; Оплата та доставка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jeep |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 1 |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 230 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Стать | Чоловічий |
| Глибина | 55 см |
| Вага | 490 кг |
- Ціна: 749 ₴









