Модна чоловіча сумка месенджер через плече чорна Стильна сумка барсетка для чоловіків (951)
-17%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модна чоловіча сумка месенджер через плече чорна Стильна сумка барсетка для чоловіків
Характеристики: Матеріал: якісна та щільна екошкіра; Міцна металева фурнітура з гравіюванням бренда; Ширина: 19 см; Ширина за основою: 5,5 см; Висота: 23 см;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jeep |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Чоловіча сумка-планшет Jeep повсякденна на плече, барсетка сумка-планшет для чоловіків екошкіра Джип |
| Назва товару | |
| Назва товару | Модна чоловіча сумка месенджер через плече чорна Стильна сумка барсетка для чоловіків |
- Ціна: 749 ₴









