Оригінальна чоловіча сумка месенджер через плече чорна Барсетка сумка планшет для чоловіків (939)
-5%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оригінальна чоловіча сумка месенджер через плече Барсетка сумка планшет для чоловіків
Характеристики: Матеріал: якісна та щільна екошкіра; Ширина: 20 см; Ширина за основою: 7 см; Висота: 23 см; Оплата та доставка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jeep |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Назва товару | |
| Назва товару | Оригінальна чоловіча сумка месенджер через плече Барсетка сумка планшет для чоловіків |
- Ціна: 899 ₴









