Цікава чоловіча сумка через плече Стильна сумка планшет наплічна для чоловіків (939)
-5%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цікава чоловіча сумка через плече Стильна сумка планшет наплічна для чоловіків
Характеристики: Матеріал: якісна та щільна екошкіра; Металева фурнітура з гравіюванням бренда; Ширина: 20 см; Ширина за основою: 7 см; Висота: 23 см;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jeep |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Стать | Чоловічий |
| Глибина | 70 см |
| Назва товару | |
| Назва товару | Цікава чоловіча сумка через плече Стильна сумка планшет наплічна для чоловіків |
- Ціна: 899 ₴









