Дитяча міні сумочка клатч, сумка на плече чорна молочна (931Д)
-14%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча міні сумочка клатч, сумка на плече чорна молочна Характеристики: Матеріал: екошкіра (добре тримає форму); Фурнітура: металева; Довжина: 23 см; Висота: 14,5 см; Ширина за верхньою основою: 8 см; Плечовий ремінь у комплекті; Максимальна довжина плечового ременя: 120 см;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 14.5 см |
| Глибина | 8 см |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Ширина | 23 см |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 839 ₴









