Стильний жіночий рюкзак сумка 2 в 1, міський прогулянковий рюкзачок сумочка (868)
-11%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний жіночий рюкзак сумка 2 в 1, міський прогулянковий рюкзачок сумочка Характеристики: Матеріал: екошкіра; Сумка-рюкзак (лямки на карабінах, можна з легкістю перестебнути та носити як сумочку на плече); Висота: 20 см; Ширина (за основою): 18 см; Глибина: 9 см; Якісний підкладка та фурнітура; 2 відділення + передня кишеня на блискавці;
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 450 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 20 см |
| Глибина | 9 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 18 см |
- Ціна: 849 ₴









