Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий міський рюкзак сумка під рептилію чорний, сумка-рюкзак жіноча 2 в 1 Характеристики: Матеріал: Турецька екошкіра преміум'якості; Фурнітура: метал; Тип: сумка-рюкзак (можна носити як звичайний рюкзак на спині або як сумку на плечі); Дизайн: рельєфна шкіра рептилії; Усередині перегородка з кишенею на блискавці, яка розділяє внутрішню частину рюкзака на два відділи; Розміри: Висота: 32 см; Ширина: 26 см; Глибина: 12 см;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 700 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 32 см |
| Глибина | 12 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 26 см |
- Ціна: 950 ₴









