НАБІР 2в1 Чоловіча шкіряна сумка бананка на груди + шкіряний гаманець ⁇ Кросбоді барсетка натуральна шкіра (903+К)
-5%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
НАБІР 2в1 Чоловіча шкіряна сумка бананка на груди + шкіряний гаманець ⁇ Кросбоді барсетка натуральна шкіра
Характеристики:
У комплекті сумка-бананка + гаманець (як на головному фото);
Матеріал сумки та гаманця: Натуральна шкіра;
Висота: 29 см;
Товщина: 6 см;
Ширина верхньої основи: 15 см;
Ширина нижньої основи: 18 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіть із нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
| Основні | |
|---|---|
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Розмір | Середній |
| Тип застежки | Блискавка |
| Жорсткість | М'яка |
| Ширина | 80 мм |
| Плечовий ремінь | Так |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Ручки | Немає |
| Стиль | Класичний |
| Вид шкіри | Бичина |
| Форма | Нестандартна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 300 см |
| Довжина: | 180 см |
| Тип призначення | НАБІР 2в1 Чоловіча шкіряна сумка бананка на груди + шкіряний гаманець <unk> кросбоді барсетка натуральна шкіра |
- Ціна: 1 799 ₴









