Класичний жіночий гаманець-клатч для карток з еко-шкіри на кнопці Кольорове жіноче портмоне (867)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Класичний жіночий гаманець-клатч для карток з еко-шкіри на кнопці Кольорове жіноче портмоне
Характеристики Матеріал: Екошкіра; Довжина: 19 см; Висота: 9 см; Товщина: 2 см;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Довжина | 190 мм |
| Кількість відділень для монет | Без монетниці |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Виберіть колір |
- Ціна: 350 ₴









