Чоловічий діловий портфель для документів Jeep формат А4, сумка офісна для роботи чоловіча (663)
-18%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий діловий портфель для документів Jeep формат А4, сумка офісна для роботи чоловіча Якісний і щільний матеріал, надійна та міцна фурнітура, дуже зручний і незамінний у повсякденному використанні чоловічий аксесуар, ідеально піде для тих, хто працює постійно з документами або ж є потреба завжди мати біля себе планшет, нетбук або ноутбук, а також інші дрібні речі. Характеристики: Матеріал: Екошкіра преміумкласу (щільна, середньої жорсткості); Довжина: 38 см; Висота: 28 см; Висота ручок: 14 см; Ширина за основою: 7 см; Плечовий ремінь у комплекті; Фурнітура металева з фірмовим гравіюванням;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jeep |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Портфель |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Кількість відділень | 5 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Вага | 980 г |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Виберіть колір |
- Ціна: 1 349 ₴







