Рельєфна чоловіча сумка слінг з натуральної шкіри Шкіряна барсетка на груди рептилія (690)
-15%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рельєфна чоловіча бананка сумка з натуральної шкіри, шкіряна барсетка на груди месенджер рептилія Характеристики: Матеріал: якісна натуральна шкіра; Металева фурнітура; Висота: 29 см; Ширина: 16 см; Глибина: 7 см;
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Воловья шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 269 ₴








