Сумка чоловіча нагрудна через плече для хлопця Сумка слінг чоловічий зручний (732)
-5%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модна сумка чоловіча нагрудна через плече для хлопця Сумка слінг чоловічий зручний
Характеристики: Матеріал: Екошкіра преміумкласу (щільна, м'яка за жорсткістю); Ширина: 17 см; Висота: 32 см; Ширина за основою: 5 см; Максимальна довжина плечового ременя: 125 см (регулюється в меншу сторону);
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jeep |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Виберіть колір |
| Назва товару | |
| Назва товару | Модна сумка чоловіча нагрудна через плече для хлопця Сумка-слінг чоловічий зручний |
- Ціна: 619 ₴








