Чоловічий портфель для документів А4 діловий. Чоловіча сумка для документів формат А4 офісна (730)
-15%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий портфель для документів А4 діловий. Чоловіча сумка для документів формат А4 офісна
Характеристики:
Матеріал: Якісна та щільна ПУ шкіра — імітація натуральної шкіри за новими технологіями;
Висота ручок: 15 см;
Довжина: 38 см;
Товщина: 5,5 см;
Висота: 29 см;
Повний асортимент тут
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'язатися з нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточуємо всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 290 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Виберіть колір |
- Ціна: 1 279 ₴






