Гаманець клатч жіночий на блискавці з фактурної натуральної шкіри з ручкою Жіноче шкіряне портмоне (1570)
-17%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гаманець клатч жіночий на блискавці з фактурної натуральної шкіри з ручкою Жіноче шкіряне портмоне
Характеристики: Матеріал: натуральна шкіра; Металева фурнітура; Довжина: 20 см; Ширина: 10 см; Товщина: 2,5 см;
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 150 г |
| Вид шкіри | Бичина |
| Довжина | 200 мм |
| Застібка | Блискавка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 1 079 ₴









