Шкіряна чоловіча бананка сумка нагрудна Feidikabolo Сумка-бананка кросбоді з натуральної шкіри, барсетка (728)
-15%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряна чоловіча бананка сумка нагрудна Feidikabolo Сумка-бананка кросбоді з натуральної шкіри, барсетка
Храктеристики: Матеріал: натуральна шкіра; Металева фурнітура; Висота: 29 см; Ширина: 16 см; Глибина: 6 см;
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Воловья шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 279 ₴








