Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий міський рюкзак сумка 2 в 1 з брелоком ведмедик Рюкзачок сумочка жіноча Сумка-рюкзак для дівчат Стильна та модна жіноча міська сумка, ідеальний варіант для повсякденного використання, дуже зручна та практична Характеристики Матеріал: Екошкіра преміум'якості; Висота: 31 см; Ширина: 27 см; Глибина за основою: 13 см; Тип: сумка-рюкзак;
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 650 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 31 см |
| Глибина | 13 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 27 см |
- Ціна: 950 ₴









