Чоловіча сумка месенджер чорна Якісна барсетка через плече для чоловіків (722)
-17%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модна чоловіча сумка месенджер чорна Якісна барсетка через плече для чоловіків
Характеристики: Матеріал: якісна та щільна екошкіра; Ширина: 22 см; Ширина за основою: 6 см; Висота: 26 см;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jeep |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Назва товару | |
| Назва товару | Модна чоловіча сумка месенджер чорна Jeep Якісна барсетка через плече для чоловіків (722) |
- Ціна: 749 ₴









