Ексклюзивна спортивна чорна сумка для залу тренувань фітнесу тренажерного залу з екошкіри з тисненням (719)
-7%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ексклюзивна спортивна чорна сумка для залу тренувань фітнесу тренажерного залу з екошкіри з тисненням
Характеристики: Матеріал: якісна та щільна екошкіра преміум'якості; Довжина: 46 см; Ширина за основою: 17 см; Висота: 25 см; Плечовий ремінь у комплекті; Якісна металева фурнітура.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eton |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Молния |
| Тип шкіри за способом оброблення | Пресована |
| Розміри | |
| Висота | 25 см |
| Ширина | 46 см |
| Глибина | 17 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип шкіри | Екошкіра |
- Ціна: 1 399 ₴









