Сумка дорожня зі штучної шкіри чорна з тисненням Середня ексклюзивна дорожня сумка екошкіра (719)
-7%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка дорожня зі штучної шкіри чорна з тисненням Середня ексклюзивна дорожня сумка екошкіра
Характеристики: Матеріал: якісна і щільна екокожа преміум якості; Довжина: 47 см; Ширина основи: 22 см; Висота: 26 см; Плечовий ремінь в комплекті; Якісна металева фурнітура.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eton |
| Тип | Ручна поклажа |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Плечовий ремінь | Так |
| Регулювання розміру | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 26 см |
| Ширина | 47 см |
| Глибина | 22 см |
| Вага | 1 кг |
- Ціна: 1 399 ₴









