Модна сумка чоловіча велика містка для залу фітнесу чорна зі штучної шкіри з тисненням (719)
-7%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модна сумка чоловіча велика містка для залу фітнесу чорна зі штучної шкіри з тисненням
Характеристики: Матеріал: якісна та щільна екошкіра преміум'якості; Довжина: 46 см; Ширина за основою: 17 см; Висота: 25 см; Плечовий ремінь у комплекті; Якісна металева фурнітура.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eton |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 399 ₴









