Чоловічий класичний гаманець портмоне натуральна шкіра чорний коричневий, гаманець для чоловіка зі шкіри
-13%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий класичний гаманець портмоне натуральна шкіра чорний коричневий, гаманець для чоловіка зі шкіри
Характеристики
Матеріал: Натуральна шкіра;
Висота: 9,5 см;
Довжина: 11,5 см;
Товщина: 2,5 см;
На кнопці;
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощой, УкрПікай, Justin. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ПРИ ПОЛУЧНІ).
Якщо у Вас залишилися питання щодо товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Телефонуйте нам телефоном або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку.
У нас великий вибір жіночих і чоловічих сумок і аксесуарів, переходьте на наш сайт.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 100 г |
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Довжина | 115 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Чоловічий класичний гаманець портмоне натуральна шкіра чорний коричневий, гаманець для чоловіка зі шкіри |
- Ціна: 649 ₴









