Фактурне жіноче портмоне на повну купюру для візиток Гаманець жіночий шкіряний з тисненням (713)
-26%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фактурне жіноче портмоне на повну купюру для візиток Гаманець жіночий шкіряний з тисненням
Храктеристики: Матеріал: натуральна шкіра; Металева фурнітура; Довжина: 18,5 см; Ширина: 9 см; Товщина: 1,5 см;
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Клатч |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 11 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | Немає |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Модний жіночий клатч гаманець натуральна шкіра з крокодилом, жіночий клатч-гаманець крокодил шкіряний портмоне |
- Ціна: 699 ₴







