Чоловіча сумка мессенджер через плече Барсетка сумка планшет для чоловіків екошкіра (684)
-13%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка мессенджер через плече Барсетка сумка планшет для чоловіків екошкіра
Характеристики: Матеріал: якісна та щільна екошкіра; Ширина: 24 см; Ширина за основою: 5 см; Висота: 25 см;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jeep |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Коричневий |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 3 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Назва товару | |
| Назва товару | Чоловіча сумка месенджер через плече Барсетка сумка планшет для чоловіків екошкіра |
- Ціна: 649 ₴








