Стильна чоловіча барсетка клатч із крокодилом для документів, чоловічий клатч сумка на руку для чоловіка чорний (693)
-25%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна чоловіча барсетка клатч із крокодилом для документів, чоловічий клатч сумка на руку для чоловіка чорний Характеристики: Матеріал: якісна Еко Шкіра; Металева фурнітура; Довжина: 25 см; Висота: 16,5 см; Товщина: 3 см;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kenguru |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 165 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Стать | Чоловічий |
| Товщина | 30 см |
| Розташування | Горизонтальне |
| Тип | Клатч |
| Вага | 200 кг |
| Тип призначення | Стильна чоловіча барсетка клатч із крокодилом для документів, чоловічий клатч сумка на руку для чоловіка чорний |
- Ціна: 599 ₴









