Жіночий міський рюкзак із брелоком мінірюкзачок, набір 2 в 1 рюкзачок + ключниця гаманець (696)

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий міський рюкзак із брелоком мінірюкзачок, набір 2 в 1 рюкзачок + ключниця гаманець Модний і стильний варіант жіночого рюкзака на кожен день, компактний і місткий. Характеристики: Матеріал: Екошкіра преміум'якості; Рюкзак + мінірюкзачок-брелок; Висота: 27 см; Ширина: 24 см; Глибина за основою: 12 см; Лямки регулюються;
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 600 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 27 см |
| Глибина | 12 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Ширина | 24 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Молочний |
- Ціна: 800 ₴









