Жіночий міні гаманець з тисненням під рептилію Маленький гаманець еко шкіра з підковою (695П)
-17%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий міні гаманець з тисненням під рептилію Маленький гаманець еко шкіра з підковою
Характеристики Матеріал: Екошкіра; Довжина: 11 см; Висота: 9 см; Товщина: 1,5 см;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Довжина | 110 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Кількість відділень для монет | Без монетниці |
| Кількість відділень на блискавці | Немає |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 15 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 299 ₴









