Класичний чоловічий діловий портфель для документів формат А4, чоловіча сумка офісна для роботи екошкіра (678)
-12%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Класичний чоловічий діловий портфель для документів формат А4, чоловіча сумка офісна для роботи екошкіра
Храктеристики:
Матеріал: якісна та щільна екошкіра преміум'якості;
Довжина: 40 см;
Ширина за основою: 7 см;
Висота: 29 см;
Плечовий ремінь у комплекті;
Якісна металева фурнітура.
Оплата та доставка
Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрСокою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ПРИ ПОЛУЧНІ).
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 900 г |
| Висота | 290 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 400 мм |
- Ціна: 1 499 ₴









