Чоловіча нагрудна сумка слінг через плече чорна з USB Універсальна сумка слінг для документів (677)
-20%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча нагрудна сумка через плече з USB Універсальна сумка слінг для документів
Характеристики: Матеріал: якісна та щільна екошкіра преміум'якості; Висота: 32 см; Ширина за основою: 17 см; Глибина за основою: 8 см; USB-порт для під'єднання PowerBank; Якісна металева фурнітура.
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Назва товару | |
| Назва товару | Чоловіча нагрудна сумка через плече чорна з USB Універсальна сумка-слінг для документів |
- Ціна: 719 ₴









