Якісна чоловіча сумка для ноутбука екошкіра, чоловічий портфель під ноутбук, планшет, лептоп, макбук (354МЧ)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісна чоловіча сумка для ноутбука екошкіра, чоловічий портфель під ноутбук, планшет, лептоп, макбук Храктеристики: Матеріал: якісна та щільна екошкіра преміум'якості; Довжина: 38 см; Ширина за основою: 6 см; Висота: 28 см; Висота ручок: 12,5 см; Плечовий ремінь у комплекті; Якісна металева фурнітура.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Портфель |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Вага | 800 г |
| Стан | Новий |
| Діагональ екрана ноутбука | 15" |
| Кріплення на візок | Немає |
| Страхувальний ремінець | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Якісна чоловіча сумка для ноутбука екошкіра, чоловічий портфель під ноутбук, планшет, лептоп, макбук |
- Ціна: 1 200 ₴









