Чоловічий діловий портфель для документів формат А4, чоловіча сумка офісна для роботи екошкіра (354МЧ)

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий діловий портфель для документів формат А4, чоловіча сумка офісна для роботи екошкіра, стильна та модна сумка для документів Храктеристики: Матеріал: якісна та щільна екошкіра преміум'якості; Довжина: 38 см; Ширина за основою: 6 см; Висота: 28 см; Висота ручок: 12,5 см; Плечовий ремінь у комплекті; Якісна металева фурнітура.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Портфель |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Вага | 800 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 200 ₴









