Стильна чоловіча сумка для документів А4 через плече ділова офісна сумка для чоловіка на роботу під документи (234)
-13%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна чоловіча сумка для документів А4 через плече ділова офісна сумка для чоловіка на роботу під документи Храктеристики: Матеріал: якісна та щільна екокжа преміум'якості; Довжина: 39 см; Ширина за основою: 6 см; Висота: 29 см; Плечовий ремінь у комплекті, на карабінах, максимальна довжина 120 см; Фурнітура металева.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 290 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Тип сумки | Ділова |
| Розмір | Середній |
| Жорсткість | М'яка |
| Стиль | Класичний |
| Підкладка | Так |
| Довжина ручок | 140 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 390 см |
| Тип призначення | Стильна чоловіча сумка для документів А4 через плече ділова офісна сумка для чоловіка на роботу під документи |
- Ціна: 1 399 ₴









