Чорний жіночий міський міні рюкзак еко шкіра, прогулянковий маленький рюкзачок для дівчат (491)

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чорний жіночий міні рюкзак
Характеристики:
Матеріал: ПУ шкіра;
Висота: 25 см;
Ширина: 23 см;
Глибина: 11 см;
Дивіться також і інші моделі наших рюкзаків
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі зв'яжемося з Вами і уточнюємо всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, уважно прочитайте умови доставки і оплати і ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 300 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 25 см |
| Глибина | 11 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 23 см |
- Ціна: 650 ₴









