Маленький дитячий рюкзак Мікі Маус із вушками та бантиком, мінірюкзачок для дівчаток блискучий із вухами (642)
-6%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленький дитячий рюкзак Мікі Маус із вушками та бантиком, мінірюкзачок для дівчаток блискучий із вухами
Характеристики:
Матеріал: Екошкіра з блискучим покриттям;
Висота: 20 см;
Глибина: 10 см;
Ширина: 16 см;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 250 г |
| Висота | 20 см |
| Глибина | 10 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Персонажі | Mickey Mouse |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 16 см |
- Ціна: 519 ₴









