Цікава чоловіча сумка слінг на груди Барсетка на плече кроссбоди чорна (637)
-16%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цікава чоловіча сумка слінг на груди Барсетка на плече кроссбоди
Храктеристики: Матеріал: Еко шкіра преміум класу (щільна, м'яка по жорсткості); Ширина: 18 см; Высота: 28 см; Ширина по основанию: 4 см; USB порт для подключения беспроводного зарядного; Максимальная длина плечевого ремня: 125 см (регулируется в меньшую сторону);
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eton |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Назва товарк | |
| Назва товару | Цікава чоловіча сумка слінг на груди Барсетка на плече кроссбоди |
- Ціна: 759 ₴









