Діловий портфель під рептилію для документів формат А4 чоловіча сумка Крокодил (635Ч)
-16%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оригінальний чоловічий діловий портфель під рептилію для документів формат А4 чоловіча сумка Крокодил Якісний і щільний матеріал, надійна та міцна фурнітура, дуже зручний і незамінний у повсякденному використанні чоловічий аксесуар, ідеально піде для тих, хто працює постійно з документами або ж є потреба завжди мати біля себе планшет, нетбук або невеликий ноутбук, а також інші дрібні речі. Характеристики: Матеріал: Лакова екошкіра преміумкласу (щільна, середньої жорсткості); Довжина: 37 см; Висота: 26,5 см; Висота ручок: 15 см; Ширина за основою: 5,5 см; Плечовий ремінь у комплекті;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eton |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Портфель |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Кількість відділень | 2 |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 265 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Вага | 800 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 349 ₴









