Чоловічий діловий портфель для документів формат А4 чоловіча сумка для планшета ноутбука (631)
-13%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний чоловічий діловий портфель для документів формат А4 чоловіча сумка для планшета ноутбука Якісний і щільний матеріал, надійна та міцна фурнітура, дуже зручний і незамінний у повсякденному використанні чоловічий аксесуар, ідеально піде для тих, хто працює постійно з документами або ж є потреба завжди мати біля себе планшет, нетбук або ноутбук, а також інші дрібні речі. Характеристики: Матеріал: Екошкіра преміумкласу (щільна, середньої жорсткості); Довжина: 39 см; Висота: 28 см; Висота ручок: 14 см; Ширина за основою: 6 см; Плечовий ремінь у комплекті;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jeep |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Портфель |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Вага | 800 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 349 ₴





