Велика бананка поясна чоловіча чорна клітина екошкіра Сумка нагрудна для хлопця слінг через плече (628Ф)
-16%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика бананка поясна чоловіча чорна клітинка екошкіра Сумка нагрудна для хлопця слінг через плече
Характеристики Матеріал: якісна Екокожа; Довжина: 27 см; Висота: 16 см; Ширина верхньої основи: 4 см;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 27 см |
| Висота | 16 см |
| Стан | Новий |
| Підкладка | Так |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Стать | Чоловіча |
| Товщина | 4 см |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Тип застежки | Молния |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип сумки | Барсетка |
| Ручки | Немає |
| Ширина | 40 мм |
| Форма | Нестандартна |
| Плечовий ремінь | Да |
| Стиль | Молодіжний |
| Розмір | Середній |
- Ціна: 799 ₴









