Жіночий міський рюкзак класичний з екошкіри. Якісний маленький рюкзачок екошкіра (626)
-20%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий міський рюкзак класичний чорний з екошкіри. Якісний маленький рюкзачок екошкіра Стильний і модний жіночий міський рюкзак, ідеальний варіант для повсякденного використання, дуже зручний і практичний Характеристики Матеріал: Екошкіра преміум'якості (середньої жорсткості, добре тримає форму, не має стороннього запаху); Висота: 27 см; Ширина: 24 см; Глибина за основою: 11 см; Лямки регулюються;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 600 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 27 см |
| Глибина | 11 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 24 см |
- Ціна: 999 ₴









