Силіконовий жіночий годинник на руку чорний стиль Geneva. Стильний наручний годинник для жінок із силіконовим ремінцем

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Силіконовий жіночий годинник на руку чорний Стильний наручний годинник для жінок із силіконовим ремінцем Характеристики: Матеріал корпусу — метал; Матеріал ремінця — рельєфний силіконовий; Діаметр циферблата: 3,7 см; Ширина ремінця: 1,8 см; Механізм: кварцовий (на батарейці);
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geneva |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Індикація | Арабські цифри |
| Формат часу | 12 годин |
| Скло | Мінеральне |
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Браслет/Ремінець | Силіконовий |
| Протиударні | Ні |
| Хронометр | Ні |
| Ланцюжок | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 37 мм |
| Ширина ремінця | 18 мм |
| Загальна довжина | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір браслета/ремішка | Світло-рожевий |
- Ціна: 390 ₴



