Маленька модна сумка бананка жіноча через плече з ланцюжком Стильна нагрудна жіноча сумка (614)
-17%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленька модна сумка бананка жіноча через плече з ланцюжком Стильна нагрудна жіноча сумка
Характеристики Матеріал: якісна екошкіра; Пояс на плече та ланцюжок на руку в комплекті; Довжина: 20 см; Висота: 14 см;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Білий |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Довжина плечового ременя | 1170 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Мінісумка клатч, жіноча сумка крос-боді маленька сумочка через плече для дівчат біла |
- Ціна: 399 ₴









