Розкішна сумка жіноча бананка через плече з ланцюжком Модна сумка жіноча нагрудна з тисненням (614)
-17%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розкішна сумка жіноча бананка через плече з ланцюжком Модна сумка жіноча нагрудна з тисненням
Зручна жіноча повсякденна сумочка з якісної екошкіри, досить містка та практична.
Характеристики Матеріал: якісна екошкіра; Пояс на плече та ланцюжок на руку в комплекті; Довжина: 20 см; Висота: 14 см;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Білий |
| Підкладка | Так |
| Висота | 14 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Розмір | Середній |
| Тип застежки | Блискавка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Ширина | 55 мм |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Класичний |
| Форма | Нестандартна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стать | Жіночий |
| Кількість відділень | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 200 кг |
| Тип призначення | Бананка сумка слінг жіноча на пояс біла, поясна жіноча маленька сумочка сумка-бананка екошкіра |
- Ціна: 399 ₴









