Сумки-клатч мінісумочка жіноча, Маленька сумочка через плече, Маленькі жіночі сумки (466Ч)
-8%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумки-клатч мінісумочка жіноча, Маленька сумочка через плече, Маленькі жіночі сумки
Характеристики:
Матеріал: Якісна екошкіра (містить форму);
Плечовий ремінь у комплекті;
Довжина плечового ременя максимальна: 120 см;
Висота: 15 см;
Довжина: 21 см;
Ширина основи: 10 см;
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина ручок | 80 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Стать | Жіночий |
| Тип шкіри | Якісна ПУ шкіра |
- Ціна: 779 ₴









