Стильний жіночий рюкзак із хутряним брелоком (573)
-17%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний жіночий рюкзак із хутряним брелоком Характеристики: ЦЕНА УКАЗАНА ЗА 1 ШТ Матеріал: Щільна та високоякісна ПУ шкіра; Лямки: тканинні, частково з накладкою з екошкіри (міцні); Брелок входить до комплекту; Висота: великий -30 см, міні — 24 см; Ширина: великий — 22 см, міні — 18 см; Глибина: великий — 10 см, міні — 8 см;
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 10 см |
| Висота | 30 см |
| Ширина | 22 см |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Вікова група | Універсальний |
- Ціна: 749 ₴









