Стильна сумка через плече для чоловіків Чоловіча модна якісна барсетка з екошкіри (225Ч)

повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна сумка через плече для чоловіків Чоловіча модна якісна барсетка з екошкіри
Характеристики: Матеріал: Щільна та високоякісна екошкіра — це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, своїми властивостями за якістю не поступається натуральній шкірі Висота: 25 см; Довжина: 23 см; Ширина основи: 3 см; Переваги: Добре тримає форму; Морозостійкість (екошкіра не тріскається й не тріскається на морозі); Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє цей матеріал від дешевого шкірозамінника); Тактильно та візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру (має багатий зовнішній вигляд);
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jeep |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Відділення | 1 основний |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Стать | Чоловічий |
| Довжина плечового ременя | 1100 мм |
| Тип шкіри | Якісна ПУ шкіра |
- Ціна: 750 ₴









