Якісний дитячий мінірюкзак (199Е)
-15%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісний дитячий мінірюкзак
Характеристики:
Брелок у комплекті;
Матеріал: Щільна та високоякісна ПУ шкіра;
Висота: 24 см;
Глибина: 9 см;
Ширина: 18 см;
Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'язатися з нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточуємо всі деталі!
Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати й ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 370 г |
| Висота | 24 см |
| Глибина | 9 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 18 см |
- Ціна: 849 ₴









