Чоловіча шкіряна сумка слінг на груди чорна Барсетка для чоловіків натуральна шкіра (540А)
-22%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча шкіряна сумка-бананка на груди чорна ⁇ Кросбоді барсетка для чоловіків натуральна шкіра Характеристики: Матеріал: Натуральна шкіра (воля шкіра); Довжина: 32 см; Товщина: 7 см; Ширина: 18 см; Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіть із нами або залиште свої контакти й ми самі зв'яжемося з Вами та поточивши всі деталі!
| Основні | |
|---|---|
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 2 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип призначення | Чоловіча шкіряна сумка бананка на груди чорна <unk> кросбоді барсетка для чоловіків натуральна шкіра |
- Ціна: 1 165 ₴








